Snívate o tom, že raz budete predávať produkty vlastnej značky? Služba výroby privátnych značiek na kľúč remeselnej kvality je pre Vás ako stvorená.

Pri rozhodovaní o vlastnej značke si položte nasledujúce otázky:

AKÉ VÝROBKY CHCEM?

V ponuke máme výrobky v bio kvalite. Môžete si vybrať z viacerých možností.

Superpotraviny a základné potraviny

Ponúkame široké portfólio bio potravín a superpotravín. Od bio chia semienok až po ovocné prášky sušené mrazom. Dajte nám vedieť čo potrebujete a Váš vysnívaný produkt sa Vám pokúsime zabezpečiť

Blendované produkty – hotové receptúry na kľúč

Jednoduché riešenie pre každý start-up. Vyberiete si jednu z našich receptúr, pripravíte si vlastný dizajn, vyrobíme produkty a môžete začať predávať.

Vyvíjame stále nové receptúry a rozširujeme ponuku receptúr na kľúč. Ak sa však nechcete deliť o receptúru s inými zákazníkmi je pre Vás vhodná nasledujúca možnosť.

Vlastná receptúra

Ak máte vlastnú unikátnu receptúru, ktorej veríte, nie je nič lepšie. Vieme túto receptúru dostať do priemyselného meradla. Jedinou podmienkou pre nás je, že receptúra nesmie obsahovať umelé farbivá, konzervanty alebo umelé sladidlá. Vašu receptúru Vám vyrobíme 100% bio.

Ak vlastnú unikátnu receptúru nemáte, ale chcete ju mať, poskytujeme aj servis vývoja receptúry na mieru.

AKÉ MNOŽSTVÁ CHCEM VYRÁBAŤ?

Najmenšie odberné množsvo akéhokoľvek produktu sa začína už od 100kg čistej hmotnosti výrobku.

Toto množstvo závisí od druhu výrobku, použitej receptúry (vlastná alebo na kľúč), množstva použitých surovín a podobne.

DO aKÝCH oBALOV CHCEM bALIŤ vÝROBKY?

Výber vhodného obalu je jednou z najdôležitejších otázok. Vo svete obchodu sa hovorí, že obal predáva. A musíme povedať, že je to pravda. Dôvod je jednoduchý. Zákazník si nemôže Váš výrobok vyskúšať bez obalu a keď ho obal nezaujme, tak si výrobok ani nevyskúša. Začarovaný kruh. Dá sa však z neho von. Pri výbere obalu je množstvo faktorov, ktoré treba zvážiť ako napríklad: umiestnenie výrobku (kamenná predajňa, e-commerce) , spôsob dopravy, ekologické dopady a ekonomické náklady a tak by sme mohli pokračovať ďalej. Nemusíte si však lámať hlavu so všetkým. Ak sa rozhodnete zveriť nám výrobu Vašich vysnených produktov, pomôžeme Vám so správnym výberom.

MÁTE ZÁUJEM O VÝROBU?

Ak áno, neváhajte a napíšte nám.