My, spoločnosť KREŽ ako výrobca značky Monk Nutrition, si zakladáme na tom, aby sme Vám, našim zákazníkom dodávali výrobky, ktorých kvalitu oceníte na prvé ochutnanie. Žijeme so značkou, hľadáme nové inovatívne receptúry, ktoré sú inšpirované tradíciou s využitím známych, ale aj menej známych kvalitných super potravín z celého sveta.

Značka Monk Nutrition pre nás znamená oveľa viac ako označenie produktov. Vyjadruje našu lásku k čistej prírode, úctu k tradíciám a túžbu po inováciách. Nechali sme sa inšpirovať mníchom (angl. Monk), ktorého legenda dokazuje, že sa dá inovovať, využívať silu prírody, a pritom zachovávať tradície.

Veríme, že našim prístupom k zodpovednému podnikaniu pomôžeme nielen Slovensku, nášmu rodnému Zamaguriu, ale aj ľuďom, ktorí tu žijú a aj ľuďom hoc aj na opačnej strane zemegule.

Výrobky Monk Nutrition

Monk Bio Energetické Gély

MONK GÉLY

Monk gély sú pripravované pre prirodzené dopĺňanie energie pri fyzickej či psychickej záťaži bez dodatku chémie. Prirodzenosť pre telo, pre myseľ, so zmyslom pre gurmánsky zážitok. Na tento účel hľadáme a vyberáme tie najkvalitnejšie suroviny z celého sveta. Kvalitu pestovania a spracovania u nás zveľadíme do novej podoby, ktorá je najlepšie využiteľná pre Vaše telo. Príroda je dokonalá, treba sa jej otvoriť a nahliadnuť do jej zákutí.

Monk Iontak - športový nápoj

Športové nápoje

Monk Iontak je prvý instantný športový nápoj v BIO kvalite bez použitia konzervantov, umelých náhrad, sladidiel a farbív. Všetky suroviny použité pri výrobe sú najvyššej kvality a dodávajú tomuto nápoju jedinečnú chuť.

Monk SNACK

S Monkom sa nemusíte báť aj zamaškrtiť. Monk orieškové snacky vyrobené z bio orieškov obohatené o kvalitné rastlinné proteíny Vás zasýtia a spríjemnia Vám deň.

Monk raňajková kaša Čokoláda Banán

MONK BREAKFAST

Naštartujte svoj deň s raňajkami od Monka. Čisté BIO suroviny vymiešané vo vhodných pomeroch.

Či už ste športovec alebo zaneprázdnený rodič, ktorý potrebuje ráno niečo rýchle, zdravé a chutné produkty Monk Breakfast sú pre Vás to pravé.

Monk Antistresový nápoj

Monk Instant Latté

Inovatívne spojenie rastlinného kokosového mlieka s bohatou chuťou zeleného čaju matcha, lahodného kakaa alebo silou koreňa kurkumy. S Monk Instant Latté si vychutnáte každý dúšok príjemného nápoja nielen počas dlhých chladných večerov.

A omnoho viac… napríklad